Revoluční 2396/29,  79401 Krnov
+420 604 342 369
lbbeauty@seznam.cz

CHRISTINA

LB Beauty

• Společnost Christina přináší ucelenou profesionální izraelskou dermokosmetiku, kterou již přes 35 let používají známé salony, instituty krásy, wellness centra a dermatologické kliniky po celém světě. Předává bohaté 40-ti leté zkušenosti paní Christiny Miriam Zechavi, která je zakladatelkou a vedoucí společnosti a která působí jako vedoucí kliniky dermatologie a estetické chirurgie v Tel Avivu. Christina Miriam Zechavi je držitelkou prestižního ocenění časopisu Les Nouvelles Esthetiques – OSOBNOST ROKU 2014.

Toto ocenění získala nejen pro její významný přínos v rozvoji ve světě profesionální kosmetiky, ale také pro její snahu po celý život sdílet a šířit své odborné znalosti a zážitky s dalšími odborníky.

Přípravky Christina jsou výsledkem spolupráce zkušených kosmetologů s předními světovými vědci. Výrobky produkuje vlastní závod s vědecko-výzkumnou laboratoří a nejmodernějším technologickým vybavením.

Při výrobě se používají vysoce kvalitní suroviny od nejlepších producentů. Kombinace produkce high-tech technologií a přírodních komponentů, přísná kontrola, pečlivé testování ingrediencí i hotové produkce jí zajišťují vysokou účinnost a bezpečnost.

Každá aktivní ingredience je do receptury začleněna přísně vědecky podloženými dávkami a veškeré preparáty procházejí důkladnou kontrolou a mnohými testy v Izraeli, Německu, Francii, Americe, Brazílii, Ukrajině, Lotyšsku, Rusku, Kazachstánu, Litvě, Bělorusku a mnoha jiných zemích. To vše zaručuje nejvyšší možnou kvalitu a efektivitu výrobků.